13.06.2023 roku Profesor Dorota Węziak-Białowolska zaprezentowała we Włoszech wyniki prac projektowych związane z wpływem kultury na zdrowie. Wystąpienie na zaproszenie BACH Centre of University G. D'Annunzio of Chieti-Pescara.

Kierownik projektu wzięła udział w międzynarodowym warsztacie Measuring the impacts of culture on wellbeing na zaproszeniethe organizacji Biobehavioral Arts & Culture for Health, Social Cohesion and Sustainability (BACH).

The new BACH Centre of University G. D'Annunzio of Chieti-Pescara to współpraca międzyinstytucjonalna w zakresie wpływu kultury na sferę zdrowotną, społeczną i środowiskową.

Zachęcamy do zapoznania się z nagraniem warsztatu z dnia 13.06.2023r.: https://www.youtube.com/watch?v=OTyaOcw9GS0

Health and well - being impacts of culture screen prezentacji

prezentacja slajd 1

prezentacja slajd 2