Z wielką przyjemnością informujemy, że artykuł pt.: “Psychological caring climate at work, mental health, well-being, and work-related outcomes: Evidence from a longitudinal study and health insurance data” autorstwa Profesor Doroty Węziak- Białowolskiej w ramach projektu Program Pozytywnego Zdrowia realizowanego w CEAPP UJ został umieszczony na liście "Top 10 Insights from the Science of a Meaningful Life in 2023," przez the Greater Good Science Center z UC Berkeley.
więcej o Artykuł Profesor Doroty Węziak- Białowolskiej pojawił się na liście the "Top 10 Insights from the Science of a Meaningful Life in 2023," opracowywanej przez the Greater Good Science Center z UC Berkeley.

Konferencja pod tytułem “Revisiting the Productivity Dilemma: The Humanity of Work and What It Means for Sustainable Business” odbyła się w dniach 3-4 października 2023 roku w Cambridge, MA, USA.
więcej o Prof. Dorota Węziak Białowolska na konferencji SHINE Summit 2023 w Stanach Zjednoczonych

Członkowie zespołu Positive Health Program wzięli udział w XXI. dorocznej konferencji International Society for Quality-of-Life Studies (ISQOLS).
więcej o Konferencja International Society for Quality-of-Life Studies (ISQOLS).

Wpis związany jest z projektowymi artykułami naukowymi i szczegółowo opisuje uzyskane rezultaty oraz ideę badań.
więcej o Na portalu promującym badania naukowe Coopernicus pojawił się nowy wpis pt.: „Zamiast czekać na życzenia „dużo zdrowia”, bądź dobrym człowiekiem”

Została przedstawiona w ramach organizowanego XX ISA World Congress of Sociology (25 czerwca- 1 lipca 2023r.). W kongresie udział wzięło 4701 osób, w tym 3028 stacjonarnie.
więcej o Druga prezentacja zatytułowana “Longitudinal Association between Shift Work, Health and Well-Being in Covid-19 Pandemic – an Outcome-Wide Analysis of Polish Garment Factory Workers”