Na przełomie czerwca oraz lipca 2023 doktorantka w projekcie zaprezentowała swoje prace na dwóch konferencjach w Melbourne, w Australii.

W okresie od 23 czerwca do 1 lipca Regina Skiba uczestniczyła w dwóch międzynarodowych konferencjach organizowanych w związku ze Światowym Kongresem Socjologicznym w Melbourne, w Australii.

Wyjazd konferencyjny został dofinansowany ze środków konkursowych Towarzystwa Doktorantów UJ (https://doktoranci.uj.edu.pl/aktualnosci-konkurs) oraz z otrzymanego grantu na podstawie złożonego artykułu “Associations between work-related changes implemented in the Polish garment factory during Covid-19 Pandemic and shift worker’s health and well-being”).

Wyniki pracy z zaakceptowanego artykułu naukowego zostały zaprezentowane na pierwszej konferencji Impact of the 2020–2022 Pandemic on World Society WSF-ISA-RC55, która miała miejsce w dniach 23-24 June, 2023. Podczas konferencji zaprezentowano 25 wybranych prezentacji.

Sponsorzy: the World Society Foundation (Zurich, Switzerland), ISA Research Committee 55 on Social Indicators, oraz the Graduate School of Education of the University of Melbourne