Członkowie zespołu Positive Health Program wzięli udział w XXI. dorocznej konferencji International Society for Quality-of-Life Studies (ISQOLS).

Konferencja odbyła się w dniach 21-25 sierpnia w Rotterdamie w Holandii. W wydarzeniu wzięło udział około 400 uczestników.

Prof. Dorota Węziak-Białowolska przedstawiła referat na następujący temat: Helping and Volunteering: Longitudinal Associations with Emotional Well-Being. Evidence from a Survey of Middle-Aged and Older Adults During the COVID-19 Pandemic. Regina Skiba, doktorantka, przedstawiła wyniki analiz: Longitudinal Association Between Shift Work and Health, Well-Being, Social and Family Life Factors in Covid-19 Pandemic - an Outcome-Wide Analysis of Polish Garment Factory Workers.

International Society for Quality-of-Life Studies (ISQOLS) ma na celu promowanie badań nad jakością życia, dobrostanem i szczęściem, a także zapewnienie opartego na dowodach wsparcia w projektowaniu i wdrażaniu polityk dotyczących dobrostanu.