Z wielką przyjemnością informujemy, że artykuł pt.: “Psychological caring climate at work, mental health, well-being, and work-related outcomes: Evidence from a longitudinal study and health insurance data” autorstwa Profesor Doroty Węziak- Białowolskiej w ramach projektu Program Pozytywnego Zdrowia realizowanego w CEAPP UJ został umieszczony na liście "Top 10 Insights from the Science of a Meaningful Life in 2023," przez the Greater Good Science Center z UC Berkeley.

Zapraszamy do lektury artykułu:

Weziak-Bialowolska, D., Lee, M. T., Cowden, R. G., Bialowolski, P., Chen, Y., VanderWeele, T. J., & McNeely, E. (2023). Psychological caring climate at work, mental health, well-being, and work-related outcomes: Evidence from a longitudinal study and health insurance data. Social Science and Medicine, 323, 115841.