Udział w audycji radiowej na temat dobrych relacjach w pracy i wpływie na zdrowie- o wynikach badań realizowanych w projekcie opowiedziała dr. hab. Dorota Węziak-Białowolska.
więcej o Wystąpienie w audycji programu 4 Polskiego Radia "Dobre relacje w pracy - sposób na zdrowie psychiczne i rozwój firmy"

Z radością informujemy, że na portalu PsyPost właśnie ukazał się artykuł promujący ostatnie badanie dotyczące mocnych stron charakteru.
więcej o Pojawił się nowy artykuł promujący ostatnie badanie dotyczące mocnych stron charakteru

Dobrostan w życiu i dobrostan w pracy. Wyniki z Programu Pozytywnego Zdrowia.

27 stycznia 2023 o godzinie 18:00 rozpocznie się Seminarium naukowe Sekcji Socjologii Zdrowia i Medycyny PTS.
więcej o Dobrostan w życiu i dobrostan w pracy. Wyniki z Programu Pozytywnego Zdrowia.

Profesor Węziak-Białowolska na webinarium HERO

12 Października 2022 roku Profesor Dorota Węziak-Białowolska uczestniczyła w webinarium organizowanym przez Health Enhancement Research Organization (HERO)- amerykański think tank zajmujący się rozwojem najlepszych praktyk w zakresie promocji zdrowia pracowników. Podczas webinarium Profesor Węziak-Białowolska zaprezentowała wyniki swoich badań, opublikowanych w artykule.
więcej o Profesor Węziak-Białowolska na webinarium HERO

The ESA RN21 2022

W dniach 5-8 października 2022r. Regina Skiba- doktorantka w projekcie „Program Pozytywnego Zdrowia” uczestniczyła w konferencji międzynarodowej w Hiszpanii.
więcej o The ESA RN21 2022