W okresie od 23 czerwca do 1 lipca Regina Skiba uczestniczyła w dwóch międzynarodowych konferencjach organizowanych w związku ze Światowym Kongresem Socjologicznym w Melbourne, w Australii.
więcej o Na przełomie czerwca oraz lipca 2023 doktorantka w projekcie zaprezentowała swoje prace na dwóch konferencjach w Melbourne, w Australii.

Pani Profesor przyjęła zaproszenie The Cultural Wellbeing Lab (CWLAB) of Fondazione Compagnia di San Paolo i wygłosiła prezentację pt. „The Cultural Wellbeing Lab (CWLAB) of Fondazione Compagnia di San Paolo in the context of Well Impact”.
więcej o 21.06.2023 roku w Turynie Profesor Dorota Węziak-Białowolska promowała wyniki projektowe w ramach dyskusji o wpływie kulturu na zdrowie

więcej o 13.06.2023 roku Profesor Dorota Węziak-Białowolska zaprezentowała we Włoszech wyniki prac projektowych związane z wpływem kultury na zdrowie. Wystąpienie na zaproszenie BACH Centre of University G. D'Annunzio of Chieti-Pescara.

Organizatorzy: The Italian Sociological Association (AIS) – Sociology of Health and Medicine, the European Society for Health and Medical Sociology (ESHMS) oraz the European Sociological Association (ESA) – RN 16 – Sociology of Health and Medicine.
więcej o W dniach 12-15 czerwca 2023 w Ankonie we Włoszech doktorantka Regina Skiba uczestniczyła w międzynarodowej Szkole Letniej: Summer School on “Creative and Digital Methods in Health Research”

22 lutego na stronie https://spsp.org/news ukazał się wpis „Being Good, Doing Good” przedstawiający główne założenia i wyniki projektowe. Dzięki informacji na stronie internetowej promowane są powstałe w projekcie publikacje naukowe wśród psychologów społecznych.
więcej o Na stronie Society for Personality and Social Psychology ukazał się wpis „Being Good, Doing Good” przedstawiający główne założenia i wyniki projektowe