Wystąpienie na międzynarodowej Konferencji „Aging and Social Change”.

22 września 2022r. Pani Profesor Dorota Węziak-Białowolska wygłosiła prezentację pt. „The role of financial conditions for health ​and well-being of middle-aged and older adults. ​
więcej o Wystąpienie na międzynarodowej Konferencji „Aging and Social Change”.

19 września 2022r. Pani Profesor Dorota Węziak-Białowolska wygłosiła prezentację pt. „ Flourishing in life and ​well-being at work podczas międzynarodowej konferencji Development Resources for the New Economy.
więcej o Profesor Dorota Węziak-Białowolska na międzynarodowej konferencji Development Resources for the New Economy

Zespół projektu „Program Pozytywnego Zdrowia” na XVIII Zjeździe Socjologicznym

14 – 17 września 2022r. zespół projektu „Program Pozytywnego Zdrowia” uczestniczył w XVIII Zjeździe Socjologicznym.
więcej o Zespół projektu „Program Pozytywnego Zdrowia” na XVIII Zjeździe Socjologicznym

Harvard Gezette o Character Strengths

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż kolejny artykuł ("Prospective associations between strengths of moral character and health: longitudinal evidence from survey and insurance claims data") został opublikowany w czasopiśmie "The Harvard Gazette".
więcej o Harvard Gezette o Character Strengths

Harvard Gazette o Social Connectedness

Z wielką przyjemności informujemy, że artykuł "Prospective Associations Between Social Connectedness and Mental Health. Evidence From a Longitudinal Survey and Health Insurance Claims Data" został opublikowany w czasopiśmie "The Harvard Gazette".
więcej o Harvard Gazette o Social Connectedness